Szkolenie z nowoczesnej technologii w produkcji kukurydzy.

W ramach  szkolnych działań Tygodnia Kariery i  Przedsiębiorczości  oraz  współpracy z Panem Tadeuszem Szymańczakiem i Jego synem Kamilem, właścicielami gospodarstwa rolnego, KAM – ROL PRECYZYJNE ROLNICTWO, w dniu 07.11.2023r. odbyło się kolejne szkolenie  młodzieży Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie na temat wykorzystania Nowoczesnej Technologii w produkcji kukurydzy. Pan Tadeusz jest absolwentem naszej szkoły, bardzo emocjonalnie z nią związanym. Podjęta  współpraca z Panem Tadeuszem pozwala wykorzystać Jego wiedzę – zarówno teoretyczną, jak i praktyczną w dziedzinie nowoczesnego rolnictwa.  Pan  Tadeusz  jest specjalistą w zakresie nowoczesnego rolnictwa. Pytania, które zadawali uczniowie były merytoryczne i pokazały, jak ważna jest dla nich podjęta tematyka.

Anna Kowalczyk

Młodzież podczas szkolenia

Może Ci się również spodoba