Praktyki zawodowe w Grecji – kolejna edycja

Czas wyjazdu na praktyki zawodowe do Grecji zbliża się wielkimi krokami.

W ostatnich dniach, odbyło się spotkanie „trójstronne” w sprawie tegorocznego projektu Erasmus.

W Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie spotkały się osoby zainteresowane stażem zawodowym w ramach projektu Erasmus+. Pani dyrektor Jadwiga Milewska rozpoczęła spotkanie w którym udział wzięła Pani wicedyrektor Elżbieta Błaszczyk, opiekunowie praktyk Pani Anna Dybiec oraz Pan Tomasz Obidowski, koordynator projektu Pani Paula Stelmaszczyk, a także uczniowie oraz ich rodzice.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską o numerze 2022-1-PL01-KA121-VET-000063325

„Rozwiń skrzydła ze Staszicem w Europie” Grupa 27 uczniów wraz z rodzicami, podpisała umowy projektowe❗

W czasie spotkania zostały omówione następuje tematy: regulamin praktyk, program praktyk, trasa przejazdu, niezbędne elementy wyposażenia każdego uczestnika. Każdy miał możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Kolejne spotkanie w tak szerokim gronie to dzień wyjazdu.

Przypomnijmy:

✅ Projekt realizowany jest w okresie od 01.06.2022 r. do 31.09.2023 r., skierowany jest do 27 osobowej grupy uczniów oraz nauczycieli kształcenia zawodowego, w celu podniesienia kompetencji zawodowych.

✅ Przewidywana mobilność edukacyjna (praktyki zawodowe) odbędzie się w terminie: 16.04.2023 r. – 29.04.2023 r.

✅ Maksymalna przyznana kwota dofinansowania wynosi 50299EURO.

Może Ci się również spodoba